بازرگانی فرش

تجسمی از زیبایی و هنر
درباره بازرگانی فرش راحیل
مجموعه‌ای از بهترین‌ها

قدمت فرش در کاشان به قرون وسطی بازگشته و به مرور زمان در طی تمدن‌های مختلفی که در این منطقه پدید آمده، کامل گشته است. بر همین اساس کاشان به عنوان یکی از مراکز مهم تولید و بافت فرش شناخته شده و توانسته جایگاه خود را علاوه بر بازارهای داخلی در بازارهای خارجی نیز پیدا کند. بدون شک می‌توان گفت، هوس خرید فرش از کاشان در دل هر که بویی از تمدن و اصالت برده، وجود دارد. از دیرباز هنرمندان و صنعتگران کاشانی با استفاده از خلاق‌ترین طرح‌ها و الگوها توانسته‌اند بهترین‌ها را با بهترین نخ‌ها عرضه کنند.

ما در بازرگانی فرش راحیل شما را به دنیایی از زیبایی، هنر و تمدن دعوت می‌کنیم. جایی‌که بهترین فرش‌ها را با بهترین طرح‌ها و نقوش و بالاترین کیفیت و دوام، از تولیدکننده‌های مطرح جمع‌آوری کرده و عرضه می‌کنیم. ما تمام تلاش خود را به کار گرفته‌ایم تا مجموعه‌ای از فرش‌ها را با تنوع بالا و با ویژگی‌های عدم پرزدهی، ضد حساسیت و مقاوم در برابر سایش، شستشو و نور‌ را گردهم آوریم تا با بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید.

شاهکاری از شکوه و جلال

جهانی از رنگ‌ها و طرح‌های منحصر به فرد در فرش‌های ایرانی و کیفیت بالا در استفاده از مواد اولیه مرغوب، نشان از یک صنعت پرطرف‌دار و مرغوب دارد. صنعتی که توانسته جایگاه ویژه‌ای در تمام دنیا به دست آورد.

با خرید فرش از ما می‌توانید علاوه بر زیبایی و کیفیت بی‌نظیر، از قیمتی رقابتی و خدمات پس از فروش نیز بهره‌مند شوید. تیم ما همواره در تلاش است تا با پشتیبانی و مشاوره رایگان، ارسال سریع و امن و ارائه گارانتی محصول، تجربه خریدی لذت‌بخش را برای شما همراهان عزیز فراهم آورد.

با کلیک روی دکمه مشاهده محصولات می‌توانید انواع فرش‌های ماشینی ۷۰۰ شانه، ۱۲۰۰ شانه و ۱۵۰۰ شانه و فرش‌های وینتیج (کهنه‌نما) را مشاهده کنید تا بهترین انتخاب را داشته باشید.