سیاست مرجوعی و عودت

به صفحه سیاست مرجوعی خوش آمدید. در این صفحه، قوانین و مقررات مربوط به مرجوعی کالاها و استرداد وجه آن‌ها در فروشگاه ما توضیح داده شده است. لطفاً قبل از خرید و استفاده از خدمات ما، این سیاست را به دقت مطالعه کنید. با خرید کردن از فروشگاه ما، شما به این معنی می‌شوید که این سیاست را می‌پذیرید و تمامی قوانین و مقررات آن را رعایت خواهید کرد.

  1. مدت زمان مجاز برای مرجوعی:

شما می‌توانید کالای خریداری شده را در مدت زمان مشخصی مرجوع کنید. مدت زمان مشخص برای مرجوعی کالاها در هر فروشگاه ممکن است متفاوت باشد و در سیاست ما دقیقاً تعیین شده است. لطفاً قبل از خرید، مدت زمان مجاز برای مرجوعی را بررسی کنید.

  1. شرایط مورد قبول برای مرجوعی:

برای اینکه کالای شما قابل مرجوعی باشد، باید به شرایط زیر تطابق داشته باشد:

– کالا باید در وضعیت اولیه و بدون هیچ گونه تغییری باشد.

– باید همراه با فاکتور یا رسید خرید ارائه شود.

– هرگونه قابلمه، کیف و شیشه باید در بسته‌بندی مناسب و تمیز باشد.

  1. روش بازپرداخت:

در صورتی که مرجوعی شما مورد تأیید قرار گیرد، ما در اسرع وقت تلاش خواهیم کرد تا وجه شما را استرداد کنیم. روش بازپرداخت ممکن است بسته به قوانین و سیاست‌های ما متفاوت باشد.

  1. هزینه‌های اضافی:

در برخی موارد، هزینه‌های اضافی ممکن است برای شما برجسته شود. مثلاً در صورتی که کالای مرجوعی به دلیل خرابی یا عدم تطابق با توضیحات، برگشت داده شود، ما مسئول هزینه‌های حمل و نقل مربوطه خواهیم بود. در صورتی که کالای مرجوعی به دلیل تغییر نظر شما برگشت داده شود، کالا باید در مدت زمان مشخصی برگشت داده شود، در حالی که هزینه‌های حمل و نقل ممکن است به عهده شما باشد.

  1. شرایط و محدودیت‌های خاص:

– برخی از کالاها به دلیل خصوصیات خاص خود، ممکن است قابلیت مرجوعی نداشته باشند. لطفاً قبل از خرید، شرایط مربوط به کالاهای غیرقابل مرجوعی را بررسی کنید.

– در برخی موارد، فروشنده ممکن است سیاست‌های مرجوعی خاص خود را داشته باشد که در این صفحه توضیح داده نشده است. در این موارد، سیاست مرجوعی فروشنده را بررسی و رعایت کنید.